5 טיפים לשפר את הריחות של הכלבים שלכם

פומרי החליטה לעשות לכם קצת סדר בבלאגן ולרכז עבורכם חמישה טיפים שיהפכו את החיים שלכם ושל הכלבים שלכם לריחניים הרבה יותר.
אוכל טבעי לכלבים

תוכן עניינים

לפעמים קצת קשה להודות על האמת, אנחנו ממש אוהבים את הכלב שלנו אך יחד עם זאת ישנם פעמים בהם הריח שלו הוא קצת בלתי נסבל. אנו יכולים לפגוש את הריח הרע לאחר טיול ארוך בחוץ, אחרי ארוחה ולעיתים כשהכלב מנשק אותנו לשלום בפנים. לא מעט אנשים לא יודעים איך להתמודד עם זה וחושבים שזו "עסקת חבילה" שיש להתמודד איתה, יחד עם זאת ישנם לא מעט דברים שתוכלו לעשות על מנת לשפר משמעותית את הריח של הכלב שלכם כולל מתן אוכל טבעי לכלבים לכלבכם. פומרי החליטה לעשות לכם קצת סדר בבלאגן ולרכז עבורכם חמישה טיפים שיהפכו את החיים שלכם ושל הכלבים שלכם לריחניים הרבה יותר.

לא רק את המצעים שלכם: הזמן לעשות קצת סדר אצל הכלב

מדי שבוע יש לנו רוטינת טיפוח וניקיון קבועה בכל הקשור לחיים הפרטים שלנו, פעם בשבוע(המחמירים עושים זאת גם פעמיים בשבוע) אנו לוקחים את כל המצעים והסדינים שלנו, מורידים אותם מן המיטה ושולחים אותם מהר אל סל הכביסה. אנו עושים זאת מסיבה אחת ברורה למדי – אנו לא אוהבים לחיות ולישון בסביבה לא נקייה. השוני בינינו לבין הכלב שלנו זה שאנחנו יכולים להחליט על דעת עצמנו לשים את המצעים בכביסה והוא ממש לא. כאשר אנחנו מדברים על המצעים של הכלב אנו רואים כי יש להם חלק לא קטן בכל הקשור לריח הכלב – המצעים, הסדינים ומיטת הכלב סופחים ריחות לא נעימים, ריור במהלך היום ולעיתים גם פירורים של מאכלים שונים, כל אלו נדבקים לפרוותו של הכלב והולכים איתו. לכן אנו מציעים לכם לנקות את המצעים של הכלב שלכם בדיוק כמו שאתם מנקים את שלכם. 

עולם הטיפוח של הכלב: גם לכלב מגיע מני-פדי

היי אתה, מתי בפעם האחרונה הלכת למספרה? ואת?, גם אותך לא שכחנו. מתי הלכת ללק ג'ל? ניתן להגיד שאנחנו משקיעים לא מעט בטיפוח בחיי היום-יום שלנו במטרה להרגיש אסתטיים, נקיים ויפים יותר. אם אתם שואלים את עצמכם למה הכלב שלכם מדיף מעצמו ריחות לא נעימים סימן שאתם צריכים לשאול את עצמכם מתי בפעם האחרונה השקעתם בטיפוח של הכלב. כאשר אנחנו מדברים על טיפוח של הכלב אנו מדברים על מספר פעולות אותם אתם יכולים לעשות:

  • מקלחת על בסיס דו שבועי – מקלחת על בסיס דו שבועי יחד עם שמפו ייעודי המותאם לכלבים יהווה פתרון לא קטן לעניין הריח הנידף מן הכלב.
  • הברשת הפרווה של הכלב הפרווה של הכלב סופחת אליה לא מעט לכלוכים וריחות רעים, כמו כן פרווה לא מטופחת מראה את אותותיה יחד עם נשירה בכל הבית. לכן אנו ממליצים להבריש את הפרווה של הכלב באופן קבוע
  • שטפו את רגלי הכלב הכלב שלכם לא לובש גרביים וסביר להניח שגם לא נעליים(לפחות לא אצל רוב האנשים), לכן אתם צריכים לצאת מנקודת הנחה שהכלב דורך במהלך היום על לא מעט דברים לא נעימים בלשון המעטה אשר גורמים לו להדיף ריח לא נחמד. לכן, אנו ממליצים לפחות אחת ליום לשטוף את רגלי הכלב.
  • מני-פדי לכלב גזירת ציפורניים גם היא תעזור לכלב שלכם לשמור על ריח גוף איכותי ונקי
  • ניגוב וניקוי האוזניים מצטברים במשך היום לא מעט לכלוכים באוזני הכלב, לכן אנו ממליצים לכם לנקות ולנגב באופן שבועי את אוזני הכלב.

אוכל טבעי לכלבים

צחצוח שיניים יחד עם תכשירים מיוחדים

לעיתים הכלב שלנו מדיף לא מעט ריחות לא נעימים מן הפה, אחת הדרכים לטפל בתופעה זו היא באמצעות תכשירים מיוחדים אשר עוזרים לכם לצחצח את שיני הכלב. תכשירים אלו יעזרו לכם למגר את תופעת הריח הרע, הצטברות של אבנית ובמקרים מסוימים גם דלקות ומחלות חניכיים

אוכל טבעי לכלבים: האכילו את הכלב במזון טבעי

כאשר אנחנו מדברים על ריח הכלב שלנו אנו רואים כי יש חלק לא קטן בין האוכל אותו הוא צורך לבין הריח גוף, פה והאווירה הכללית של אותו כלב. לכן, אנו ממליצים לכם להאכיל את הכלב שלכם במזון וחטיפים טבעיים המבוססים על פירות, ירקות ועשבי תיבול. אלו יעזרו לכלב שלכם להשיג את כל הויטמינים, מינרלים וסיבים תזונתיים אותם הוא צריך יחד עם כמויות גבוהות של חלבון ואוכל המבוסס על גבי חומר גלם איכותי מן הטבע. דגש על אוכל טבעי לכלבים יפחית לא מעט מן הריחות הרעים ויעשה את הכלב שלנו פעיל ומאושר הרבה יותר.

פומרי: לשפר את הריח של הכלב תוך כדי שיפור איכות החיים

אנו בפומרי מאמינים כי יש קשר ישיר בין מזון טבעי לבין שיפור ריח הכלב ואיכות החיים שלו(וגם שלכם). פומרי חטיפים לכלבים מספקת מעטפת שלמה בכל הקשור למזון וחטיפים טבעיים לכלבים ומזמינה אתכם ליהנות ממוצרי כחול לבן המבוססים על חומרי גלם מן הטבע, ללא חומרים משמרים, ללא סוכרים ומלחים וללא שום תוספים מלאכותיים.

השאירו תגובה

למעבר לצ'אט
דברו איתנו 🐶
היי היי, וואף וואף 🐶🍪
איך אנחנו יכולים לעזור?
דילוג לתוכן